Tak tohle jsem si ještě před nedávnem říkala taky. Koho by zajímalo poslouchat ty nesmysly, co lidi říkají? Jestli vám to přijde povědomé, tak na vás ze zrcadla promlouvá můj obličej. Ale pak mi do života vstoupila Dáša a já jsem i díky našemu společnému projektu Leadership&Yoga objevila v tvoření zase radost a tak mne ta příprava naši společné buchty (pro Dášu bezlepkové) přinesla i podcasty.

Jsme obě profesionálky, sedíme si lidsky, jsme stejně lidské i stejně přímé, nepáráme se s tím prostě, takže jestli se něco řekne dneska, tak my už zítra jsme na cestě a takhle to vlastně dopadlo i s podcasty. Po tom, co si Dáša kreativně utvořila pár našich společných koláží, u kterých jsme se válely smíchem a přemýšlely, jestli tohle je ještě ok a nebo je to přes čáru.

Ukázka našeho společného humoru. To se tak baví dvě blondýny, jak to dneska jde…

Tak jak nás znám, i když to bude přes čáru, stejně to uvidíte, viz malá ukázka. A pak jsme zkusily udělat promo video, myslím, že je funny, protože já se domnívám, že člověk se prostě nemůže brát moc vážně. Nepřišli jsme se ten svět prosmutnit, ale prožít ho. Nebráníme se propadům, smutkům, pádům, ale tančíme, sekáme sebou o zem (literally), točíme se na kolotoči a k tomu všemu jsme tedy začaly točit i podcasty.

Dáša usoudila, že naše dlouhé diskuze o tom, jak HR svět vypadá a jaké je spojení jógy, leadershipu, zdravého životního stylu, koučování a work-life balance, by se prostě mělo natočit. Kupodivu, Dáša když zavelí, tak já jsem ready, protože to má hlavu a patu, strukturu, je to fun a baví mne to. Mnohdy si říkám, o čem se budem bavit, ale ona ta témata tak nějak chodí samy.

Korona nám všem zastavila možnost cestování, ale na straně druhé nám poskytla nové příležitosti a já si myslím, že jsme je skvěle využily a tak pro vás máme nejenom podcasty, ale připravujeme leadership retreat, krásnou akci pro všechny ty, kteří se chtějí naučit využít svůj potenciál a efektivně využívat své tělo, schopnosti, dovednosti a ještě se třeba něčemu novému naučit od druhých.

O retreatu se teprve rozepíšu, ale pro všechny, které to už teď bude zajímat, tak přikládám odkaz, aby vám neunikl termín. Ale pojďme na ty podcasty. Mrkněte sami a dejte mi vědět. Uslyšíte mnoho z toho, co si myslím já jako manažerka, koučka, mentorka a taky jogínka. Dáša je zkušená HR managerka, která má nesčetně zkušeností s vedením týmů i lidí, je skvělá mentorka, neskutečný dříč, píše blogy a knihu se zdravými recepty a miluje bikram jógu. Prostě všechno, co dělá, dělá pořádně.

Tak a tady už jsou naše podcasty a zmíněné epizody, jak je budeme postupně přidávat.