Spojme se

Máte dotazy nebo si chcete popovídat?

Neváhejte mě kontaktovat!

Pošlete zprávu

Telefon

+420 604 176 398

Email

bbcoaching@barabelova.cz

Adresa

Barbora Bělová
Starohorská 38
66412 Oslavany

Informace

IČ: 04660048

Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku.

Často kladené otázky

Jak si ověřím vaši profesní způsobilost?

Absolvovala jsem tříleté studium psychologie v Brně, vystudovala jsem Aplikovanou Psychologii na VŠAPS v Terezíně a studuji dál. Mám za sebou koučovací výcvik u Petra Růžičky, vzdělávací programy pro rozvoj manažerů a leaderů, koučovací výcviky pro manažery a mnoho dalších školení zdaleka přesahující 500 hodin. Ročně trávím zhruba 100 hodin vlastním výcvikem. Svou praxi pravidelně procházím se svými supervizory. Mám i další certifikáty opravňující mne pracovat s koučovacími nástroji (Points of You, Core Quadrants). Co však považuji za rozhodující v mé praxi nejsou jen nabyté znalosti tréningem, studiem či samostudiem, ale hlavně praxe a neustálý rozvoj, sebereflexe a supervize. Jako mentor a kouč pracuji už více než 10 let, jako lektor posledních 5 let. Jsem členkou a působím i v  Radě EMCC – European Mentoring and Coaching Council, profesní organizaci sdružující kouče, mentory a supervisory. Zároveň se připravuji na akreditaci u EMCC dokladující mou profesní znalost, způsobilost a ověření kompetencí pro kouče a mentory dle platných standardů. Aktuální informace o mne najdete i na mém LinkedIN profilu.

V jakém jazyce služby probíhají?

Vzhledem ke korporátnímu světu je pro mne naprosto přirozené poskytovat mé služby jak anglicky, tak česky, ať už hovoříme o koučinku, mentoringu či školení. Ale jsem schopna se s Vámi domluvit i německy a polsky, protože i v těchto jazykových úpravách jsem absolvovala školení a výcvik (Rakousko, Polsko). Mám státní zkoušku z angličtiny a němčiny, mezinárodní certifikát z němčiny úrovně C1.

Co když nevím, jakou službu vlastně chci?

Tohle je vlastně velmi typické pro jakékoliv služby, nejvíce času zabere zjistit, co konkrétně klient poptává. V případě firem ještě víc. Mnohdy totiž nehovoříme jen o člověku, ale o firmě, která by chtěla nechat člověka proškolit, mentorovat, koučovat. A sladit v tomto případě očekávání a požadavky nemusí být snadné. Proto je vždy dobré sjednat si nezávaznou schůzku, bez jakéhokoliv závazku týkající se spolupráce, právě v tom vám může pohovor se mnou pomoci k tomu si nadefinovat, jakou službu chcete, dohodnout se na podmínkách a pak už jen začít.

Jaká je cena pro soft-skill školení?

V tomto případě je cena individuální s odkazem na téma, skupinu, rozsah, jazyk poskytovaných služeb atd. Pokud máte zájem o soft-skillové školení, vždy mne prosím zkontaktujte. Buďto Vám budu moct poradit anebo Vás ráda odkážu na kolegy či firmy, se kterými spolupracuji.

Mohu služby objednat i pro někoho dalšího?

Ano můžete, jen pro případ, že dáváte službu jako dárek, tak bylo by fajn se ujistit, že má o to druhá osoba opravdu zájem, neboť není nic horšího než nevyžádané dary. Tedy je, nevyžádané rady – tak tady je jedna z nich. Každá změna pokud není žádaná, tak se nemá šanci stát. Je pro mne velmi důležité, aby byl klient s naší spoluprací spokojený tak, aby ji pak doporučil i někomu dalšímu. Jen mějte vždy na mysli, že jedny boty nebudou sedět všem. Pokud chcete objednat třeba koučink nebo mentoring do firmy, tak to možné je, ale i v tomto případě mne, prosím, předem zkontaktujte.