Ceník

Koučink

Cena za 60 minut (online (zoom, skype, webex a další) nebo osobní setkání (místo dle dohody)

2000 Kč

Detail položky

Běžně se s klienty potkáváme na 90 minut. Můžeme se společně dohodnout na čase, který bude nejlépe vyhovovat vám, vašemu naturelu. Schůzky mohou probíhat jak osobně, tak online s kamerou, pokud to máte ke mně daleko. Vždy preferuji osobní setkávání, ale dovedu služby přizpůsobit potřebám klientů. Lze si předplatit i výhodný balíček, viz další nabídka, ale pokud si chcete vytvořit balíček dle vlastních potřeb, zkontaktujte mne, určite společně řešení najdeme.

Mentoring

Cena za 60 minut (online (zoom, skype, webex a další) nebo osobní setkání (místo dle dohody)

1500 Kč

Detail položky

Cena mentoringového setkání je jiná, hlavně proto, že mentoring vnímám jako část svého poslání. Chci předat těm, kteří přijdou po mně, část svých zkušeností a inspirovat je k tomu, aby i oni předávali dál. Jsem stále vděčná všem svým mentorům i učitelům, za to, co jsem se díky nim naučila. A tak chci i já předat malý kousek toho, co bylo předáno mně. Co se týká délky setkávání je individuální, stejně tak jako forma, tu si můžete vybrat a dohodnout se mnou. I v tomto případě nabízím zvýhodněný balíček, ale jestli jste raději individualista a chcete si vytvořit balíček na přání, ozvěte se.

Koučink – dobrá pětka

Cena za 5 sezení na 90 minut (online (zoom, skype, webex a další) nebo osobní setkání (místo dle dohody)

13000 Kč

Detail položky

Aby člověk byl schopen udělat změny ve svém životě je třeba pracovat systematicky, změny se nedějí rychle. Všichni bychom si přáli univerzální pilulku, která způsobí, aby bylo všechno jinak, ale tak to nefunguje. 5 sezení je pro trvalou změnu opravdu minimální. Možná uvidíte výsledky vaší práce už dřív, ale změna, která by měla být trvalá si žádá víc. Pro změnu návyků či standartních myšlenkových postupů je třeba mnohem víc. Pokud plánujete dlouhodobější spolupráci, určitě se mi ozvěte, cenu domluvíme individuálně.

Mentoring – dobrá pětka

Cena za 5 sezení na 90 minut (online (zoom, skype, webex a další) nebo osobní setkání (místo dle dohody)

10000 Kč

Detail položky

I v tomto případě je cena oproti jednotlivým hodinám zvýhodněna, doporučuji 90 minut, ale lze se dohodnout individuálně. Opět platí, že změny se dělají postupně. Nejsme kouzelníci, nemáváme proutky a neděláme proměny na počkání. Na změnách je třeba pracovat, a jestli vám někdo říká, že je to jinak, pak je to podle mne šarlatán. Pokud uvažujete o dlouhodobější spolupráci, zkontaktujte mne, ráda s vámi domluvím individuální podmínky.