Foto-terapie v praxi? Jak můžeme používat fotografii v koučování? Na toto téma jsem si povídala s úžasnou Dorotou Raniszewskou. Nejen o jejím skvělém workshopu, ale hlavně o tom, jak nám fotografie pomáhá se napojit na naše nevědomí a posunout se zase o kousek dál.

Na Dorotin workshop jsem se velmi těšila, pracuji s fotografiemi a fotografickými koučovacími pomůckami už více než 5 let, s fotografiemi vlastně ještě déle. Jsem velkým příznivcem sdílení zkušeností a také se nesmírně ráda nechávám inspirovat svými talentovanými kolegy. A jsem velmi šťastná, že se naše cesty setkaly a já tak s Dorotou mohla spolupracovat a inspirovat se od ní.

Ale pojďme se teď na chvíli zamyslet nad tím, jak se dá fotografie v koučování použít? Dorotin workshop trval 3 dny a byl to úžasný zážitek, já se Vám budu snažit v budoucnu přinést setkání s fotografii, možná o něco kratší, ale určitě o fotografiích ještě uslyšíte.

Ti z vás, kteří se mnou už práci s fotografiemi nebo koučovacími kartami zažili, tak víte, že obraz je vlastně jazyk naší duše. Tak k nám přicházejí sny. Nechte se tedy inspirovat a pojďte si to zkusit, promlouvat se svým podvědomím a zvědomovat si své sny.

Ale nebojte se, není to jen „MAGIC“, za každým koučovacím sezením je vždy práce. Věřte nebo ne, ani poznání není zdarma.

Pro všechny zájemce o on-line kurz s Dorotou, můžete se přihlásit zde.